Lucifer 6. Sezonu Netflix Tarafından Onaylandı

Netflix'in oldukça popüler dizisi Lucifer için iyi haber geldi. Netflix'in resmi açıklamalarına göre Lucifer 6. sezonu için anlaşma sağlandı.

Lucifer 6. Sezonu Netflix Tarafından Onaylandı

Dünyanın en büyük dijital dizi/film platformlarından biri olan Netflix‘in sevilen dizisi Lucifer için sevindiren haber Netflix’den geldi. Günlerdir konuşulan Lucifer yeni sezon haberleri doğrulandı. Netflix, Lucifer 6. sezon için anlaşma sağlandığını ve Netflix platformudna yayınlanacağını açıkladı.

5. sezonu ile final yapacağı söylenen Lucifer dizisinin dünya çapında milyonlarca izleyicisi bulunuyor ve oldukça seviliyordu. Lucifer izleyicilerini sevindiren haber ise bugün geldi. 5. sezonu ile final yapacağı söylenen Lucifer için 6. sezon yayınlanacağı resmi olarak duyuruldu. Açıklamalara göre Lucifer, 1 sezon daha yayınlanarak final yapacak.

Ünlü televizyon kanalı Fox tarafından 3 sezon çekilen Lucifer dizisi, beklediği ilgiyi göremeyince durdurulmuştu. Netflix ise dizinin durdurulmasının ardından yayın haklarını satın alarak bünyesine katmıştı. Ardından 2 sezon daha yayınlanan dizinin final yaptığı söylenmiş ve severlerini oldukça üzmüştü. Günlerdir konuşulan yeni sezon haberleri ise bugün doğrulandı ve Lucifer 6. sezonunun yayınlanacağı resmiyete kavuştu.

Aynı zamanda açıklamalara göre Lucifer 6. sezonu, Lucifer dizisinin son sezonu olacak. Yeni sezonun ne zaman yayınlanacağı belli olurken, kaç sezon olacağı gibi detaylı bilgiler henüz açıklanmadı. Şuana kadar 67 Lucifer bölümünün yayınlandığı biliniyor. Tahmini olarak Lucifer 6. sezonu 10 bölümün üzerinde olabilir fakat henüz resmi bir açıklama yapılmış değil.

Ayrıca Netflix, Lucifer 6. sezonu ile ilgili kısa bir video paylaştı fakat daha sonra bu videoyu kaldırdı. Dizinin 6. sezonu için 21 Ağustos tarihini gösteren Netflix, dizinin takipçilerini oldukça mutlu etti. Yaklaşık 1 ay sonra yayınlanacak olan Lucifer 6. sezonu için meraklı bekleyiş sürüyor. İlerleyen günlerde gelişmeleri sizlerle paylaşacağız…