2-6 Mart Hava Durumu Tahmini

2-6 Mart Hava Durumu Tahmini

Herkese iyi haftalar. Önümüzdeki hafta ilk 3 gün sıcaklıkların yaklaşık 5-6 derece artması bekleniyor. Çarşamba gününe kadar önemli bir yağış beklenmiyor. Çarşamba akşam saatlerinden itibaren Ege Bölgesi ve Akdeniz Bölgesi başta olmak üzere ülkenin batı bölgelerine yağış geliyor. Cuma da dahil olmak üzere aralıklarla yağmur yağışları ve akabinde yükselen sıcaklıkların tekrardan mevsim normallerine inmesi bekleniyor. 

İstanbul: Pazartesi gününden çarşamba gününe kadar hava açık ve yağış beklenmiyor. Çarşamba akşam geç saatlerden itibaren cuma gününe kadar yağmur geçişleri bekleniyor. En yüksek sıcaklık 18, en düşük sıcaklık 10 derece.

Bursa: Bursa'da sıcaklıklar tam bahar havasında. Çarşamba gününe kadar yağış beklenmiyor. Aynı şekilde akşam geç saatlerden itibaren cuma gününe kadar yağmur geçişleri olabilir. En yüksek sıcaklık 22, en düşük sıcaklık 10 derece.

Ankara: Çarşamba gününe kadar yağışsız ve hava genellikle açık. Perşembe gününden itibaren cuma gününe kadar aralıklarla yağmur geçişleri bekleniyor. En yüksek sıcaklık 17, en düşük sıcaklık 6 derece.

İzmir: Salı gününe kadar hava açık. Çarşamba gününden cuma gününe kadar aralıklarla yağmur geçişleri bekleniyor. En yüksek sıcaklık 18, en düşük sıcaklık 10 derece. 

Antalya: Çarşamba gününe kadar hava genellikle açık ve yağış beklenmiyor. Perşembe gününden cuma gününe kadar yağmur geçişleri bekleniyor. En yüksek sıcaklık 19, en düşük sıcaklık 11 derece.