17-21 Şubat Hava Durumu Tahmini

17-21 Şubat Hava Durumu Tahmini

Önümüzdeki hafta genel olarak önemli bir hava durumu hadisesi beklenmiyor. Yüksek basınç etkisinde olacağız, sıcaklıklar mevsim normalleri civarında olcak. Yüksek basınç etkisi altında olduğumuz için sabahın erken saatlerinden akşam saatlerine kadar hava serin olur, ona göre giyinmenizi öneririz. 


İstanbul: Pazartesinden perşembeye kadar hava genel olarak açık, güneşli. Perşembe günü akşam saatlerinden itibaren cuma günü gün boyu sürecek hafif yağmur geçişleri olacak. Sıcaklıklar en yüksek 12 derece, en düşük ise 5 derece.

Bursa: Aynı şekilde perşembeye kadar hava genel olarak açık. Perşembe günü akşam saatlerinden cuma günü gün boyu hafif yağmur geçişleri bekleniyor. Sıcaklıklar en yüksek 15 derece, en düşük 5 derece.

Ankara: Pazartesinden itibaren cuma gününe kadar hava genelde açık, güneşli. Cuma günü hafif yağmur geçişleri görülebilir. Sıcaklıklar en yüksek 9 derece, en düşük 1 derece.

İzmir: Pazartesinden perşembeye kadar güneşli, perşembe günü ise öğlenden cuma akşam saatlerine kadar yağmur geçişleri olabilir. Sıcaklıklar en yüksek 16 derece, en düşük 5 derece.

Antalya: Aynı şekilde perşembeye kadar hava güneşli, perşembe gününden itibaren cuma günü akşam saatlerine kadar aralıklı yağmurlu. Sıcaklıklar en yüksek 18 derece, en düşük 10 derece.