10-14 Şubat Hava Tahmini

10-14 Şubat Hava Tahmini

Sıcaklıklar tekrardan mevsim normallerine dönüyor.

 

Geçtiğimiz günlerde Sibirya'dan gelen soğukların etkisi altındaydık. Pazartesi gününden itibaren sıcaklıklar tekrardan yükselerek mevsim normallerine çıkıyor.

 


İstanbul: Pazartesinden itibaren sıcaklıklar yükseliyor. Pazartesi gökyüzü açık, güneşli. Salı günü öğlene doğru lodos bekleniyor. Hızı saatte 60-70 km'yi bulabilir. Aynı gün öğleden sonra ise yağmur geçişleri olabilir. Çarşamba günü genel olarak çok bulutlu. Arada hafif yağmur geçişleri görülebilir. Perşembe günü sabah saatlerinden öğlen saatlerine kadar ara ara etkili olmak üzere yağmur bekleniyor. Cuma günü ise öğleden sonra yağmur bekleniyor.

Bursa: Pazartesi günü hava açık, güneşli. Salı günü akşam saatlerinden itibaren çarşamba öğle saatlerine kadar yağmur ihtimali bulunuyor. Çarşamba akşam saatlerinden itibaren daha sıkı bir yağmur geliyor ve perşembe akşam üstüne kadar zaman zaman etkili olmak üzere devam ediyor. Cuma günü ise akşam yağmurlu.

İzmir: Pazartesi günü güneşli. Sıcaklıklar yükseliyor. Salı günü hava genel olarak bulutlu. Çarşamba ve perşembe günü hafif yağmur geçişleri olabilir. Cuma günü öğle saatlerinden itibaren ise etkili olabilecek bir yağmur bekleniyor.

Ankara: Sıcaklıklar yarın da düşük. Salı gününden itibaren yükselişe geçiyor. Salı günü geceye doğru başlayıp perşembe gecesine kadar aralıklarla yağmur gözüküyor. Özellikle perşembe günü daha etkili gözüküyor. Cuma günü ise hava genel olarak bulutlu gözüküyor.

Antalya: Pazartesi günü hava genel olarak güneşli. Salı günü hafif yağmur geçişleri görülebilir. Çarşamba günü hava çok bulutlu. Arada yağmur geçişleri olabilir. Perşembe günü de aynı şekilde yağmur geçişleri olabilir. Akşam ise daha etkili bir yağış geliyor ve cuma tüm gün etkili olması bekleniyor.